Nota prawna Solleman Sp. z o.o.

Właściciel strony solleman.pl

Właścicielem serwisu solleman.pl jest firma Solleman Sp. z o.o. ul. Zbożowa 7 09-410 Płock.

Właścicielem marki solleman oraz znaków towarowych jest Solleman Sp. z o.o. ul. Zbożowa 7 09-410 Płock.

Informacje zamieszczane na stronie solleman.pl

Informacje dotyczące Solleman Sp. z o.o., zamieszczone na solleman.pl mają wyłącznie charakter informacyjny lub reklamowy i w takim celu zostały umieszczone.

Informacje te nie zostały umieszczone w zamiarze dokonania czynności prawnej lub wywołania jakichkolwiek skutków prawnych w inny sposób.

Firma Solleman Sp. z o.o. oświadcza, że informacje zamieszczane na stronie internetowej solleman.pl są redagowane z należytą starannością.

Firma Solleman Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za braki, niepoprawność zamieszczonych na niniejszej stronie informacji, zaistniałych z przyczyn technicznych oraz za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania bądź niemożności korzystania z materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej.

Linki do innych stron oraz źródeł informacji

Niniejsza strona może zawierać "linki" do innych serwisów internetowych, nie będących własnością Solleman Sp. z o.o.. Firma Solleman Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za zawartość oraz dostępność tych serwisów internetowych.

Znaki handlowe oraz towarowe (w tym logo firm, oprogramowania itp.) są prezentowane na stronach Solleman Sp. z o.o. wyłącznie w celach informacyjnych i z zachowaniem pełnego prawa do ich edycji bądź usuwania przez ich właścicieli.

Prawa autorskie

Strona solleman.pl zawiera zdjęcia, które są własnością Solleman Sp. z o.o. oraz firm współpracujących. Jeśli zamierzasz z nich skorzystać poinformuj firmę Solleman Sp. z o.o. o sposobie wykorzystania.

Strona solleman.pl wykorzystuje ogólnie dostępne rozwiązania softwarowe.

Dane osobowe polityka prywatności

Firma Solleman Sp. z o.o. nie gromadzi danych użytkownika za pośrednictwem strony solleman.pl. Gromadzone dane techniczne służą utrzymaniu strony w pełnej dostępności.

Pliki cooki

Strona nie instaluje plików cooki.

Solleman Sp z o.o.

Adres:

Solleman Sp. z o.o.
ul. Inowrocławska 5
Tuczno 88-180 Złotniki Kujawskie

Dane rejestrowe:

KRS: 0000409565
REGON: 145998500

Biuro:


tel. +48 52 530 334 520

 

Kontakt

Zakład Produkcyjny:

Zdzisław Konieczka

Fatal error: Call to undefined function add_konieczka() in /astimopl/add.php on line 178